Kategorie
Informacje

Tanie piece łazienkowe

Sklep termplus.pl rozszerza ofertę pieców łazienkowych.Ekonomiczne rozwiązania modeli Neckar n19e, Zefiro Ferroli, Termet G-19-00 Heat nie odbiegają od wysokich standardów bezpieczeństwa stawianych przed piecami łazienkowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sklep termplus.pl postanowił rozszerzyć asortyment pieców łazienkowych. Już wkrótce pojawią się w wolnej sprzedaży najlepsze modele pieców łazienkowych w nowych niskich cenach. Dotyczy to również piecyków gazowych z usługą montażu na terenie Krakowa.

Nowe modele – to Neckar n19e firmy Junkers-Bosch, Zefiro firmy Ferroli oraz w niedługiej przyszłości model G-19-00 Heat firmy Termet.
Charakteryzują się one wysokim współczynnikiem relacji ceny do jakości jaką oferują – nie odbiegają od wysokich standardów bezpieczeństwa stawianych przed piecami łazienkowymi a ceną w ekonomicznym przedziale 600-800 PLN są interesującą alternatywą dla innych droższych rozwiązań.

Atrakcyjna, niższa cena wynika z kilku czynników: najczęściej jest to brak wyświetlacza cyfrowego, sterowanie modulacją przepływu wody czy płomienia odbywające się analogowo poprzez pokrętła a nie przyciski. Co więcej design samej bryły pieca pozbawiony nowoczesnych wtrąceń, przypomina bardziej klasyczne kształty niż nowoczesne dzieła sztuki.

Dodam, że wybór modeli nie był przypadkowy, poprzedził go długi okres testowania dokonany przez naszych instalatorów montujących na co dzień dla Państwa piece łazienkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *