Kategorie
Informacje Montaż Pieca Łazienkowego

Piece łazienkowe – Kraków kupuje bez Vatu

Bynajmniej nie jest to slogan jednej z dużych firm branży RTV AGD a możliwość jaką stwarza ustawa o podatku VAT. Polega to na tym, że kupując produkt z usługą (tj. montażem piecyka łazienkowego) płacimy nie 23% wartości produktu (stawka podstawowa) a tylko 8% wartości produktu.

Nie musimy martwić się gdzie znaleźć instalatora z uprawnieniami – w momencie kupna pieca ustalamy datę montażu – najczęściej na drugi, trzeci dzień roboczy. Dodatkowy koszt o którym należy poinformować to koszt dojazdu instalatora oraz koszt materiału zużytego przez mechanika podczas montażu (tj. filtr gazu, zaworów, rury spiro itp) Zapłata za te elementy nastąpi dopiero po montażu bezpośrednio instalatorowi. Istnieje również możliwość dokonania instalacji z wykorzystaniem wężyków stalowych. (ich cena uzależniona jest od długości i nie jest wliczona do usługi podstawowej)

Niestety usługa ta ograniczona jest terytorialnie – usługa ta działa wyłącznie w Krakowie. Tylko tutaj możemy zapewnić i kontrolować wysokie kwalifikacje współpracujących z nami Instalatorów. Szczegóły znajdziesz pod numerem telefonu +48 790 47 86 86 lub wysyłając zapytanie w formie mailowej na adres biuro<at>termplus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *