Kategorie
Informacje

Meble łazienkowe Elita Serenity „W zestawie duużo taniej”

Oferta „W zestawie duużo taniej” polega na tym, że kupując meble Elita w zestawie – szafkę z umywalką, możemy je kupić znacznie taniej niż decydując się na osobny zakup szafki i umywalki. Oferta dotyczy szafek i umywalek konglomeratowych Serenity, szafki i umywalki konglomeratowej Kwadro oraz szafki i umywalki Elita Barcelona. Zobacz…

Ostatni piątek listopada w Stanach Zjednoczonych to wielkie święto handlu – Black Friday. Dzień w którym sklepy oraz sieci handlowe kuszą klientów niskimi cenamy wyprzadaży.

Mimo, że idea Czarnego Piątku w Polsce jeszcze się nie przyjeła, nasz sklep – termplus.pl – proponuje Państwu wartościową promocję. Oferta „W zestawie duużo taniej” polega na tym, że kupując meble Elita w zestawie – szafkę z umywalką, możemy je kupić znacznie taniej niż decydując się na osobny zakup szafki i umywalki. Oferta dotyczy szafek i umywalek konglomeratowych Serenity, szafki i umywalki konglomeratowej Kwadro oraz szafki i umywalki Elita Barcelona.

Do wybranej serii mebli łazienkowych Elita Meble istnieje oczywiście możliwość wyboru innych modeli umywalek np. ceramicznych Elita Luna, Elita Rennel czy Elita Dance z serii Serenity.

Jak odnaleźć wybrane modele mebli łazienkowych? Bardzo łatwo: szukaj w naszym sklepie produktów oznaczonych żółtą nalepką „W zestawie duużo taniej” lub przejdz bezpośrenio do kategorii meble łazienkowe naszego sklepu.

 

Meble łazienkowe Elita Serenity „W komplecie duużo taniej”

 

Ostatni piątek listopada w Stanach Zjednoczonych to wielkie święto handlu – Black Friday. Dzień w którym sklepy oraz sieci handlowe kuszą klientów niskimi cenamy wyprzadaży.

 

Mimo, że idea Czarnego Piątku w Polsce jeszcze się nie przyjeła, nasz sklep – termplus.pl – proponuje Państwu wartościową promocję. Oferta „W komplecie duużo taniej” polega na tym, że kupując meble Elita w komplecie kupujemy je znacznie taniej niż decydując się na zakup osobno szafki i umywalki. Oferta ta dotyczy szafek i umywalek konglomeratowych Serenity, szafki i umywalki konglomeratowej Kwadro oraz szafki i umywalki Elita Barcelona.

 

Do wybranej serii mebli łazienkowych istnieje również możliwość wyboru innych modeli umywalek np. ceramicznych Elita Luna, Elita Rennel czy Elita Dance serii Serenity.

 

Jak odnaleźć wybrane modele mebli łazienkowych? Bardzo łatwo: szukaj w naszym sklepie produktów oznaczonych żółtą naklejką „W komplecie duużo taniej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *